Nóż tokarski składany | SER-2020-K16 | do toczenia gwintów | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki ER16
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca i klucz w zestawie
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SER 2020K16 |
| a | 20 mm |
| b | 20 mm |
| l | 125 mm |
| h | 20 mm |
| s | 27 mm |
| Płytka | ER16 |
Noże tokarskie do gwintów DARMET - Informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | 20x20 mm |
| Kierunek | prawy |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.