Nóż tokarski składany | SEL-4040-R27 - FANAR | do toczenia gwintów | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego.
- System mocowania płytek: S.
- Oprawka wykonana jest z kątem pochylenia linii śrubowej o wartości 1,5°.
- Nóż posiada i wymaga stosowania płytki podporowej.
- Typ mocowanej płytki EL27.
- Za pomocą tych oprawek można wykonać również operację rowkowania za pomocą specjalnych płytek do toczenia rowków.
- Śruba mocująca i klucz w zestawie.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SEL 4040R27 |
| a | 40 mm |
| b | 40 mm |
| l | 200 mm |
| h | 40 mm |
| s | 40 mm |
| Płytka | EL27 |
Płytki do toczenia gwintu FANAR - informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | 40x40 mm |
| Kierunek | lewy |










Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.