Nóż tokarski składany | SEL-2525-M16 | do toczenia gwintów | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia zewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: EL16
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca i klucz w zestawie
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SEL 2525M16 |
| a | 25 mm |
| b | 25 mm |
| l | 150 mm |
| h | 25 mm |
| s | 32 mm |
| Płytka | EL16 |
Noże tokarskie do gwintów DARMET - Informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | 25x25 mm |
| Kierunek | lewy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.