Nóż tokarski | SIR-0016-M16 | do toczenia gwintów | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do toczenia wewnętrznego
- System mocowania płytek: S
- Typ mocowanej płytki: IR16
- Trzonek noża ulepszony cieplnie do 40 - 45HRC
- Śruba mocująca i klucz w zestawie
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | SIR 0016M16 |
| d | 16 mm |
| L | 150 mm |
| Dmin | 20 mm |
| s | 12 mm |
| h | 15,5 mm |
| e | 40 mm |
| Płytka | IR16 |
Noże tokarskie do gwintów DARMET - Informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | ∅16 mm |
| Kierunek | prawy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.