Nóż tokarski składany | 4 x 25MM x 25MM - KENNAMETAL | do rowkowania | lewy | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Informacje:
- Nóż tokarski do obróbki rowków i toczenia ogólnego
- Gwint lewy
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar gniazda | 4 |
| CD | 17 mm |
| Wmin | 4,00 mm |
| H | 25 mm |
| B | 25 mm |
| H2 | 32 mm |
| L1 | 150 mm |
| FS | 23,22 mm |
| L2 | 37 mm |
| Śruba mocująca Torx | MS1970 |
| Klucz Torx | T30 |
| Kod produktu |
A4SML2525M0417 |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.