Nóż tokarski składany | GSL-2020-K2 - PAFANA | do rowkowania i toczenia wzdłużnego | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do rowkowania i toczenia wzdłużnego zewnętrznego
- Typ mocowanej płytki: PTN-22-2.0-0.2
- G = maksymalna głębokość wcinania
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | GSL-2020-K2 |
| H | 20 mm |
| B | 20 mm |
| L | 125 mm |
| W | 2 mm |
| G | 18 mm |
| Rmax | 18 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.