Nóż tokarski składany | PER-2525M-16K - PAFANA | do gwintowania | zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do gwintowania zewnętrznego
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: 3ER/L...
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | PER-2525M-16K |
| H | 25 mm |
| B | 25 mm |
| L | 150 mm |
| F | 25 mm |
| E | 30 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia zewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | 25x25 mm |
| Kierunek | prawy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.