Nóż tokarski składany | S40U-PIL-22 - PAFANA | do gwintowania | wewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nóż tokarski przeznaczony do gwintowania wewnętrznego
- System mocowania płytek: P
- Typ mocowanej płytki: 4IR/L...
Operacje:

Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | S40U-PIL-22 |
| Dmin | 45 mm |
| d | 40 mm |
| L | 350 mm |
| F | 24 mm |
| E | 25 mm |
| Płytka |
Noże do toczenia wewnętrznego PAFANA - Informacje techniczne
Dane techniczne
| System mocowania płytki | S |
| Operacje tokarskie | gwintowanie |
| Rozmiar trzpienia | ∅40 mm |
| Kierunek | lewy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.