Mikrometr zewnętrzny 25 - 50 mm - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacja:
- Mikrometr do pomiarów zewnętrznych.
- Powierzchnie pomiarowe wykonane z węglika spiekanego.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 25 - 50 mm |
| Odczyt | 0,01 mm |
| Tolerancja | 4 μm |
Kalibracja mikrometru:
Dane techniczne
| Chwyt | 12 mm |
| Podziałka | 0,01 mm |
| Typ | zewnętrzny |
| Odczyt | noniuszowy |
| Poziom ochrony | brak danych |
| Zakres pomiaru | 25 - 50 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.