Kieł tokarski stały zewnętrzny z płaską pod klucz - Morse 4 - ZM KOLNO (Typ 8720)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały zewnętrzny z płaską pod klucz
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK4 |
| L | 175 mm |
| D | 31,6 mm |
| S | 24 mm |
| Kod produktu | 0642 587 204 100 |
Dane techniczne
| Model | 8720 |
| Chwyt | Morse MK4 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.