Kieł tokarski stały zewnętrzny z nakrętką - Morse 5 - ZM KOLNO (Typ 8725)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały zewnętrzny z nakrętką
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| L | 217 mm |
| D | 44,7 mm |
| S | 75 mm |
| Nakrętka | S-0782/0 |
| Kod produktu | 0642 587 255 102 |
Dane techniczne
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.