Kieł tokarski stały zewnętrzny z nakrętką i końcówką z węglików spiekanych - Morse 4 - ZM KOLNO (Typ 8726)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały zewnętrzny z nakrętką i końcówką z węglików spiekanych
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK4 |
| L | 175 mm |
| D | 31,6 mm |
| E | 14 mm |
| S | 55 mm |
| Nakrętka | S-0780/0 |
| Kod produktu | 0642 587 264 201 |
Dane techniczne
| Model | 8726 |
| Chwyt | Morse MK4 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.