Kieł tokarski stały zewnętrzny z nakrętką i końcówką z węglików spiekanych - Morse 3 - ZM KOLNO (Typ 8726)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały zewnętrzny z nakrętką i końcówką z węglików spiekanych
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK3 |
| L | 138 mm |
| D | 24,1 mm |
| E | 11 mm |
| S | 41 mm |
| Nakrętka | S-0778/0 |
| Kod produktu | 0642 587 263 200 |
Dane techniczne
| Model | 8726 |
| Chwyt | Morse MK3 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.