Kieł tokarski stały zewnętrzny z końcówką z węglików spiekanych MK4 Morse 4 | Typ 8711 - ZM KOLNO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały zewnętrzny z końcówką z węglików spiekanych
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK4 |
| L | 160 mm |
| D | 31,6 mm |
| E | 14 mm |
| Kod produktu | 0642 587 114 203 |
Dane techniczne
| Model | 8711 |
| Chwyt | Morse MK4 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.