Kieł tokarski stały zewnętrzny z końcówką z węglików spiekanych MK1 Morse 1 | Typ 8711 - ZM KOLNO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały zewnętrzny z końcówką z węglików spiekanych
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK1 |
| L | 80 mm |
| D | 12,2 mm |
| E | 7 mm |
| Kod produktu | 0642 587 110 200 |
Dane techniczne
| Model | 8711 |
| Chwyt | Morse MK1 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.