Kieł tokarski stały ze ścięciem z końcówką z węglików spiekanych - Morse 1 (DHE1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł stały o kącie wierzchołkowym 60° ze ścięciem, które zapewnia dodatkowy prześwit do obróbki detalu od czoła.
- Wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z końcówką z węglików spiekanych, która gwarantuje dłuższą żywotność oraz niweluje konieczność ostrzenia ostrza.
- Twardość HRC 58 - 62.
- Tolerancja - 0,01mm.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK1 |
| h1 | 1,5 mm |
| h | 7,5 mm |
| D | 12,065 mm |
| L | 80 mm |
| Waga | 0,10 kg |
Dane techniczne
| Model | DHE |
| Chwyt | Morse MK1 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.