Kieł tokarski stały ze ścięciem MK5 Morse 5 | DH5 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł stały z kątem wierzchołkowym 60° ze ścięciem, które zapewnia dodatkowy prześwit do obróbki od czoła detalu.
- Wykonany z wysokojakościowej stali stopowej.
- Twardość HRC 58 - 62.
- Tolerancja - 0,01mm.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| h | 29,35 mm |
| D | 44,399 mm |
| L | 200 mm |
| Waga | 1,86 kg |
Dane techniczne
| Model | DH |
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.