Kieł tokarski stały ze ścięciem MK1 Morse 1 | DH1 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł stały z kątem wierzchołkowym 60° ze ścięciem, które zapewnia dodatkowy prześwit do obróbki detalu od czoła.
- Wykonany z wysokojakościowej stali stopowej.
- Twardość HRC 58 - 62.
- Tolerancja - 0,01mm.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK1 |
| h | 7,6 mm |
| D | 12,065 mm |
| L | 80 mm |
| Waga | 0,10 kg |
Dane techniczne
| Model | DH |
| Chwyt | Morse MK1 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.