Kieł tokarski stały z końcówką z węglików spiekanych MK5 Morse 5 | DE5 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł stały 60° ze stożkiem Morse MK5 wykonany z wysokojakościowej stali stopowej.
- Końcówka z węglików spiekanych zapewnia dłuższą żywotność oraz niweluje konieczność ostrzenia ostrza.
- Twardość HRC 58 - 62.
- Tolerancja - 0,01mm.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| Kąt wierzchołkowy | 60o |
| D | 44,399 mm |
| L | 200 mm |
| d | 18 mm |
| Waga | 1,83 kg |
Dane techniczne
| Model | DE |
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.