Kieł tokarski stały z końcówką z węglików spiekanych MK4 Morse 4 | DE4 - DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wykonany z wysokojakościowej stali stopowej z końcówką z węglików spiekanych.
- Twardość HRC 58 - 62.
- Tolerancja - 0,01 mm.
- Kieł stały 60°.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK4 |
| Kąt wierzchołkowy | 60o |
| D | 31,267 mm |
| L | 160 mm |
| d | 15 mm |
| Waga | 0,75 kg |
Dane techniczne
| Model | DE |
| Chwyt | Morse MK4 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.