Kieł tokarski stały wewnętrzny MK1 Morse 1 | Typ 8735 - ZM KOLNO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały wewnętrzny
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK1 |
| L | 74 mm |
| D | 12,2 mm |
| E | 1,6 mm |
| S | 3,35 mm |
| Kod produktu | 0642 587 351 106 |
Dane techniczne
| Model | 8735 |
| Chwyt | Morse MK1 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.