Kieł tokarski stały wewnętrzny MK0 Morse 0 | Typ 8735 - ZM KOLNO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski stały wewnętrzny
- Kąt wierzchołkowy: 60°
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK0 |
| L | 66 mm |
| D | 9,2 mm |
| E | 1 mm |
| S | 2,12 mm |
| Kod produktu | 0642 587 350 105 |
Dane techniczne
| Model | 8735 |
| Chwyt | Morse MK0 |
| Typ | stały |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.