Kieł tokarski obrotowy wydłużony precyzyjny - Morse 5 - ZM KOLNO (Typ 8814)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski obrotowy wydłużony precyzyjny
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| A | 40 mm |
| B | 130 mm |
| C | 66 mm |
| D | 85 mm |
| L | 259 mm |
| Max. obciążenie | 1600 kg |
| Max. prędkość | 2500 obr/min |
| Max. bicie | 0,010 mm |
| Kod produktu | 0642 588 145 103 |
Dane techniczne
| Model | 8814 |
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | obrotowy: precyzyjny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.