Kieł tokarski obrotowy wydłużony precyzyjny - Morse 2 - ZM KOLNO (Typ 8814)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski obrotowy wydłużony precyzyjny
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK2 |
| A | 18 mm |
| B | 64,5 mm |
| C | 29,5 mm |
| D | 40 mm |
| L | 128,5 mm |
| Max. obciążenie | 200 kg |
| Max. prędkość | 5000 obr/min |
| Max. bicie | 0,008 mm |
| Kod produktu | 0642 588 142 100 |
Dane techniczne
| Model | 8814 |
| Chwyt | Morse MK2 |
| Typ | obrotowy: precyzyjny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.