Kieł tokarski obrotowy wydłużony precyzyjny do tokarek NC - Morse 5 - ZM KOLNO (Typ 8814NC)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Kieł tokarski obrotowy wydłużony precyzyjny do tokarek NC
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| A | 40 mm |
| B | 150,5 mm |
| C | 67,5 mm |
| D | 95 mm |
| E | 16 mm |
| L | 280 mm |
| Max. obciążenie | 2000 kg |
| Max. prędkość | 6000 obr/min |
| Max. bicie | 0,005 mm |
| Kod produktu | 0642 588 147 400 |
Dane techniczne
| Model | 8814NC |
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | obrotowy: precyzyjny |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.