Kieł tokarski obrotowy standardowy z końcówką z węglików spiekanych - Morse 5 - ZM KOLNO (Typ 8810)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski obrotowy standardowy z końcówką z węglika spiekanego.
- Końcówka z węglików spiekanych zapewnia dłuższą żywotność oraz niweluje konieczność ostrzenia.
- Stosowany do prac tokarskich przy bardzo twardych materiałach.
- Kły obrotowe stosuje się przy dużych prędkościach obrotowych wrzeciona tokarki oraz do robót lżejszych.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| A | 40 mm |
| B | 108 mm |
| C | 44 mm |
| D | 85 mm |
| E | 18 mm |
| L | 237 mm |
| Max. obciążenie | 1250 kg |
| Max. prędkość | 2500 obr/min |
| Max. bicie | 0,010 mm |
| Kod produktu | 0642 588 105 202 |
Dane techniczne
| Model | 8810 |
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | obrotowy: standardowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.