Kieł tokarski obrotowy standardowy Morse 5 - DM415
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Kieł tokarski obrotowy standardowy ze stożkiem Morse nr 5 wykonany z wysokojakościowej stali stopowej.
- Stosowany do konika tokarki.
- Kły obrotowe stosuje się w celu uniknięcia tarcia części roboczej kła o powierzchnię stożkową nakiełka wykonaną przez nawiertak.
- Twardość powierzchni roboczych: 55 - 60 HRC.
- Do ogólnych prac tokarskich.
- Maksymalne bicie: 0,01mm.
- Kąt wierzchołkowy: 60°.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| K (Morse) | MK5 |
| L | 254 mm |
| D | 77 mm |
| L1 | 45 mm |
| d | 45 mm |
| D1 | 44,399 mm |
| Max. obciążenie | 630 kg |
| Max. prędkość | 2000 obr/min |
| Waga | 3,39 kg |
Dane techniczne
| Model | DM41 |
| Chwyt | Morse MK5 |
| Typ | obrotowy: standardowy |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.