Imadło ślusarskie stałe z prowadzeniem pryzmowym typ 1240 - 80 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Imadło ślusarskie typ 1240 cechuje wysoka wytrzymałość udarowa.
- Korpus wraz ze szczęką ruchomą wykonany z wysokojakościowego żeliwa.
- Szczęka ruchoma ma precyzyjne prowadzenie dzięki prowadnicom pryzmowym.
- Wymienne wkładki szczękowe, hartowane indukcyjnie i szlifowane, nacięty molet gwarantuje pewne i bezpieczne mocowanie.
- Wkładki szczękowe posiadają poziomą i pionową pryzmę, możliwość dokupienia dodatkowych wkładek szczękowych pryzmowych 80 mm.
- Długi okres eksploatacji.
- Imadło stosowane jest przy bardzo ciężkich pracach ślusarskich.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 80 mm |
| A | 115 mm |
| B | 85 mm |
| C | 87 mm |
| D | 9 mm |
| E | 16 mm |
| H | 140 mm |
| L | 250 mm |
| amax | 100 mm |
| h | 51 mm |
| Max. siła mocowania | 2000 daN |
| Waga | 6,8 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.