Imadło ślusarskie stałe z prowadzeniem pryzmowym typ 1240 - 200 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wysoka wytrzymałość udarowa.
- Korpus wraz ze szczęką ruchomą wykonany z wysokojakościowego żeliwa.
- Prowadnice pryzmowe umożliwiające precyzyjne prowadzenie szczęki ruchomej.
- Wymienne wkładki szczękowe, hartowane indukcyjnie i szlifowane, nacięty molet gwarantuje pewne i bezpieczne mocowanie.
- Wkładki szczękowe posiadają poziomą i pionową pryzmę, możliwość dokupienia dodatkowych wkładek szczękowych pryzmowych z nacięciami 200 mm.
- Długi okres eksploatacji.
- Przeznaczone do bardzo ciężkich prac ślusarskich.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 200 mm |
| A | 214 mm |
| B | 150 mm |
| C | 232 mm |
| D | 15 mm |
| E | 26 mm |
| H | 268 mm |
| L | 585 mm |
| amax | 250 mm |
| h | 90 mm |
| Max. siła mocowania | 4300 daN |
| Waga | 59,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.