Imadło ślusarskie stałe typ 1250 - 80 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wysoka wytrzymałość.
- Korpus wraz ze szczęką ruchomą wykonany z wysokojakościowego żeliwa.
- Wymienne wkładki szczękowe z nacięciami i pryzmą, hartowane indukcyjnie i szlifowane, nacięty molet gwarantuje pewne i bezpieczne mocowanie.
- Wkładki szczękowe posiadają poziomą i pionową pryzmę.
- Możliwość mocowania rur i prętów dzięki odpowiedniemu kształtowi szczęki ruchomej.
- Dokładnie osłonięta przed wiórami i zanieczyszczeniami śruba pociągowa.
- Długi okres eksploatacji.
- Zalecane jako podstawowe wyposażenie: frezarek, wiertarek, strugarek itp.
- Do imadła pasuje podstawa obrotowa 1282-2, która nie wchodzi w skład wyposażenia.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 80 mm |
| A | 137 mm |
| H | 137 mm |
| L | 280 mm |
| a | 80 mm |
| d | 11 mm |
| h | 58 mm |
| Max. siła mocowania | 1800 daN |
| Waga | 6,6kg |
Dane techniczne
| Model | 1250 |
| Szerokość szczęki | 80 mm |
| Typ | ślusarskie |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.