Precyzyjne imadło szlifierskie sinusowe uchylne 120x155 mm SPZSU DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Precyzyjnie wykonane uchylne imadło kontrolne do pomiarów i sprawdzeń.
- Materiał z jakiego wykonano narzędzie to wysokiej jakości stali stopowa.
- Powierzchnie robocze utwardzone do 58-62 HRC.
- Możliwa zmiana pozycji imadła w dwóch osiach (Y do 45° oraz Z w pełnej skali 360°).
- Ruch w osi Y umożliwia specjalne pokrętło, które precyzyjnie pozycjonuje narzędzie według noniuszowej skali z działką elementarną co 3 minuty.
- Korpus i szczęka stała stanowią monolityczną całość co redukuje występowanie dodatkowych luzów i bić, jak przy przykręcanych szczękach stałych.
- Na szczęce ruchomej gwintowane otwory pozwalają na montaż nakładek ochronnych.
- Na bokach szczęk otwory gwintowane do montażu zderzaków.
- Pryzmowa szczęka ruchoma pozwala na zacisk wałków i innych kształtów.
- Duża powierzchnia podstawy to atut dla mocowania narzędzia elektromagnesem, dodatkowo zostały wycięte fasolki pod tradycyjny montaż śrubami.
- Samo imadło demontowalne, które może działać samodzielnie na podobnej zasadzie jak SPZA, jednak bez możliwości pracy w innym urządzeniu zaciskowym.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 120 mm |
| amax | 155 mm |
| h | 40 mm |
| h1 | 120 mm |
| H | 210 mm |
| A | 180 mm |
| l1 | 282 mm |
| l2 | 55 mm |
| L | 270 mm |
| Waga | 55 kg |
Wykaz cech uchylnego imadła kontrolnego:
Dane techniczne
| Model | SPZSU |
| Szerokość szczęki | 120 mm |
| Typ | uchylne |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.