Imadło precyzyjne szlifierskie stałe, typ 6552-63 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Polecane do precyzyjnych prac szlifierskich, frezarskich, do zastosowania przy pomiarach.
- Wykonane ze stali narzędziowej, hartowane i precyzyjnie szlifowane
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 63 mm |
| B | 120 mm |
| H | 47 mm |
| L | 182 mm |
| a | 50 mm |
| h | 20 mm |
| Waga | 1,8 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.