Imadło precyzyjne szlifierskie stałe, typ 6552-100 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Polecane do precyzyjnych prac szlifierskich, frezarskich, do zastosowania przy pomiarach.
- Wykonane ze stali narzędziowej, hartowane i precyzyjnie szlifowane.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 100 mm |
| B | 174 mm |
| H | 71 mm |
| L | 243 mm |
| a | 80 mm |
| h | 32 mm |
| Waga | 8,5 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.