Imadło precyzyjne szlifierskie stałe pryzmowe | typ 6553-80 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Polecane do precyzyjnych prac szlifierskich, frezarskich, do zastosowania przy pomiarach.
- Wykonane ze stali narzędziowej, hartowane i precyzyjnie szlifowane.
- W szczęce ruchomej wykonana jest dodatkowo szlifowana pionowa pryzma.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 80 mm |
| B | 146 mm |
| H | 56 mm |
| L | 215 mm |
| a | 63 mm |
| h | 25 mm |
| Waga | 4,2 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.