Imadło precyzyjne szlifierskie pochylne sinusowe, typ 6554-80 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wykonane ze stali narzędziowej, hartowane i precyzyjnie szlifowane.
- Wałki hartowane i szlifowane - dokładność do 0,001 mm.
- Dokładne ustawienie kąta pochylenia przy pomocy płytek wzorcowych.
- Możliwość blokowania ustawionego pochylenia.
- Polecane do precyzyjnych prac szlifierskich, frezarskich oraz przy pomiarach.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 80 mm |
| A | 120 mm |
| B | 150 mm |
| H | 92 mm |
| L | 216 mm |
| a | 63 mm |
| h | 25 mm |
| Waga | 7,0 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.