Bezwrzecionowe imadło kontrolne precyzyjne szlifierskie ze stali 34x25 mm SPZC DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Precyzyjnie wykonane imadło kontrolne do pomiarów i sprawdzeń.
- Bezwrzecionowy system imadła po zwolnieniu blokady pozwala na swobodne przemieszczanie szczęki ruchomej po całej długości korpusu.
- Węższa szczęka ruchoma względem całego korpusu i szczęki stałej umożliwia jego pracę w ustawieniu bocznym, a także w zamocowaniu na innym imadle.
- Pryzmowa szczęka ruchoma pozwala na mocowanie również wałków i innych kształtów.
- Korpus i szczęka stała stanowią monolityczną całość.
- Gwintowany otwór po obu stronach szczęki stałej pozwalana na montaż zderzaków.
- Specjalny mechanizm sprężynowy pozycjonuje i stabilizuje śrubę pociągową, co eliminuje niekontrolowaną zmianę pozycji szczęki ruchomej.
- Materiał wykonania to wysokiej jakości stal stopowa.
- Powierzchnie robocze utwardzone do 58-62 HRC.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 34 mm |
| amax | 25 mm |
| h | 15 mm |
| H | 35 mm |
| L | 75 mm |
| Waga | 0,4 kg |
Schemat budowy mechanizmu sprężynowego:

Dokładność imadła:

Dane techniczne
| Model | SPZC |
| Szerokość szczęki | 34 mm |
| Typ | szlifierskie |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.