Profesjonalne imadło kontrolne precyzyjne szlifierskie ze stali 125x160 mm SPZA DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Precyzyjnie wykonane imadło kontrolne do pomiarów i sprawdzeń.
- Węższa szczęka ruchoma względem całego korpusu i szczęki stałej umożliwia jego pracę w ustawieniu bocznym, a także w zamocowaniu na innym imadle.
- Korpus i szczęka stała stanowią monolityczną całość.
- Pryzmowa szczęka ruchoma pozwala na mocowanie również wałków i innych kształtów.
- Materiał wykonania to wysokiej jakości stal stopowa.
- Powierzchnie robocze utwardzone do 58-62 HRC.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 125 mm |
| amax | 160 mm |
| h | 50 mm |
| L | 300 mm |
| H | 100 mm |
| Waga | 19,5 kg |

Pierścień z brązu zapewnia samosmarowność i płynność ruchu śruby pociągowej.

Szczęki idealnie równoległe.

Szczęka ruchoma węższa od korpusu umożliwia jego pracę w zamocowaniu lub bokiem.

Otwory w rączce śruby umożliwiają docisk za pomocą klucza hakowego.
Dokładność imadła:

Praca w trzech pozycjach:

Dane techniczne
| Model | SPZA |
| Szerokość szczęki | 125 mm |
| Typ | szlifierskie |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.