Podwójne imadło maszynowe precyzyjne stalowe 125x2-100 mm FPZD DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Stalowe imadło do stosowania podczas precyzyjnych prac na numerycznych maszynach.
- Wysoka dokładność wykonania pozwala stosować imadła w zespole. Maksymalna odchyłka podstawy ±0,01 mm.
- Niezależne szczęki ruchome umożliwiają montaż różnej wielkości przedmiotów.
- Imadło 2-funkcyjne do jednoczesnej obróbki dwóch elementów lub jednego długiego po zmianie pozycji szczęk.
- Po obu stronach korpusu na całej jego długości znajdują się wpusty do mocowania imadła łapami dociskowymi.
- Wymienne wkładki szczękowe zapewniają ciągłość pracy narzędziem mocującym, a także mocowanie odpowiednich elementów (nawet wałków).
- System szybkozaciskowy w szczęce ruchomej pozwala na natychmiastową zmianę pozycji szczęki bez czasochłonnego pokręcania korbą.
- Specjalna konstrukcja gniazd do wkładek dociska detale do korpusu w dół.
- Obsada szczęki odpowiada za jej blokadę pozycji.
- Szczęka stała po obu stronach posiada gwintowane otwory, aby zamocować specjalne zderzaki stabilizujące pozycję przedmiotów.
- Na spodzie korpusu znajdują się kanałki pod kamienie ustalające do montażu narzędzia w stołach z rowkami teowymi.
- W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria do montażu i prawidłowej pracy imadła.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Amax | 320 mm |
| S | 125 mm |
| a | 100 mm |
| h | 40 mm |
| h1 | 40±0,01 mm |
| L | 520 mm |
| d | 16 mm |
| Siła mocowania | 3000 daN |
| Waga | 20 kg |
| Max moment dokręcania śruby | 45 Nm |
Dokładność imadła:

Jakie kamienie powinienem dobrać do mojego imadła?
Dane techniczne
| Model | FPZD |
| Szerokość szczęki | 125 mm |
| Typ | podwójne |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.