Bezwrzecionowe imadło kontrolne precyzyjne szlifierskie ze stali 38x44 mm SPZB DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Precyzyjnie wykonane imadło kontrolne do pomiarów i sprawdzeń.
- Bezwrzecionowy system imadła po zwolnieniu blokady pozwala na swobodne przemieszczanie szczęki ruchomej po całej długości korpusu.
- Węższa szczęka ruchoma względem całego korpusu i szczęki stałej umożliwia jego pracę w ustawieniu bocznym, a także w zamocowaniu na innym imadle.
- Korpus i szczęka stała stanowią monolityczną całość.
- Gwintowany otwór w szczęce stałej pozwalana na montaż zderzaka.
- Materiał wykonania to wysokiej jakości stal stopowa.
- Powierzchnie robocze utwardzone do 58-62 HRC.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 38 mm |
| amax | 44 mm |
| H | 45 mm |
| h | 20 mm |
| L | 105 mm |
| Waga | 1,3 kg |
Zasada działania imadła SPZB:
1. Zwolnienie szczęki kluczem imbusowym.
2. Z włożonym kluczem zmiana przyłożenia śruby na większy kąt.
3. Kołek ustalający zeskakuje z zębatki co powoduje wyłączenia blokady.
4. Przy odpowiedniej pozycji klucza i śruby można poruszyć szczęką.
5. Osadzenie przedmiotu w imadle.
6. Dosunięcie szczęki ruchomej do detalu (luźny kołek ustalający automatycznie wpadnie w zębatkę.
7. Stabilne zaciśnięcie śruby kluczem imbusowym.
Dokładność imadła:

Dane techniczne
| Model | SPZB |
| Szerokość szczęki | 38 mm |
| Typ | szlifierskie |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.