Imadło samocentrujące maszynowe pryzmowe do rur poziomo-pionowe 100x80 mm FQV DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Imadło maszynowe do zaciskania rur i wałków i innych cylindrycznych półwyrobów.
- Dwustronna pryzma zamocowana w korpusie umożliwia zaciskanie różnej średnicy przedmiotów.
- Imadło można ustawić w pionie lub poziomie.
- Masywna i solidna konstrukcja pozwala na stosowanie długich elementów bez ryzyka przechyłu.
- Zmiana pozycji imadła w zależności od potrzeb może ułatwić dokręcenie szczęk w pozycji pionowej lub poziomej.
- Atutem ustawienia narzędzia w pionie jest wykorzystanie mniejszej powierzchni roboczej stołu na którym ma stać imadło.
- Pod pryzmą w korpusie wykonano specjalny otwór z obu stron łoża do osadzania zderzaka, który służy do ustalania pozycji osadzonych przedmiotów.
- W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do montażu i prawidłowej pracy narzędzia:
- korba
- zderzak
- wpusty ustalające
Parametry dokładności:
- Przyleganie szczęk ruchomych do wzorca cylindrycznego osadzonego na pryzmie - 0,01 mm
- Równoległość wzorca względem stołu - 0,03 / 100 mm
- Równoległość wkładek szczękowych względem stołu - 0,03 / 100 mm
- Prostopadłość podstawowych powierzchni podporowych między sobą 0,05 mm

Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość szczęk | 100 mm |
| Minimalna średnica zacisku | Ø10 mm |
| Maksymalna średnica zacisku | Ø80 mm |
| Szerokość rowka wpustowego | 14 mm |
| Waga | 21 kg |
| Wymiary | 296 x 163 x 155 mm |
Dane techniczne
| Model | FQV |
| Szerokość szczęki | 100 mm |
| Typ | do rur |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.