Imadło maszynowe precyzyjne - zespół | typ 6624-100 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Zespół imadła ze szczęką stałą.
- Wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej, stabilizowane i hartowane.
- Przeznaczone do precyzyjnych prac frezarskich i szlifierskich, ma szerokie zastosowanie do obrabiarek CNC i standardowych, do pracy w zespołach.
- Możliwość stosowania zamiennych wkładek szczękowych:
- wkładki szczękowe gładkie komplet 100 mm
- wkładki szczękowe ze stopniem komplet 100 mm
- wkładki szczękowe pryzmowe komplet 100 mm
- wkładki szczękowe z nacięciami komplet 100 mm
- Imadła mogą być łączone.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 100 mm |
| A | 85 mm |
| B | 35 mm |
| C | 13 mm |
| D | 80 mm |
| L | 163 mm |
| h | 30 mm |
| k | 12 mm |
| Max. siła mocowania | 2000 daN |
| Waga | 4,4 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.