Imadło podwójne maszynowe frezarskie stałe 160-2x100 mm z dociskiem szczęki FPQD DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Urządzenie zaciskowe zaprojektowane z myślą o wysokiej wytrzymałości wykonano z wysokojakościowych materiałów specjalnie utwardzanych.
- Korpus z żeliwa utwardzony do ok. 40 HRC, natomiast stalowe szczęki (stała i ruchome) utwardzone, aż do około 48-52 HRC.
- Odpowiednia budowa szczęk ruchomych ściąga zaciśnięty element w dół do łoża.
- Specjalna kombinacja śruby pociągowej i tulei podtrzymującej umożliwia jednoczesne mocowanie różnej wielkości przedmiotów.
- Imadło posiada rowki i kanałki, aby zamocować je stabilnie na stole obróbczym za pomocą elementów mocujących.
- Kolejnym atutem jest specjalna konstrukcja szczęk. Są węższe od podstawy, aby przyrząd mógł pracować również w pozycji bocznej, tak by wykorzystać całą powierzchnię mocowania wkładek.
- Wkładki szczękowe mogą być mocowane z obu stron przyrządu. Otrzymujemy w ten sposób wiele kombinacji mocowania, nawet płaskich przedmiotów, które oprzemy na powierzchni szczęk.
- Uniwersalne zastosowanie nawet w elektroerozyjnych obrabiarkach i centrach obróbczych ze sterowaniem numerycznym.
- Mocowanie przedmiotu obrabianego, który nie będzie przylegał do łoża wykonuje się za pomocą podkładek równoległych ,zbliżonych długością do szerokości wkładek szczękowych.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość szczęk | 160±2 mm |
| h | 45 mm |
| L1 | 100 mm |
| L2 | 144 mm |
| L3 | 222 mm |
| L4 | 266 mm |
| L5 | 520 mm |
| L6 | 605 mm |
| A | 18 mm |
| b | 19 mm |
| Wysokość korpusu | 80±0,015 mm |
| Waga | 36 kg |

| Wymiary szczęk | |
|---|---|
| A | 45 mm |
| B | 160 mm |
| C | 22,5 mm |
| D | 64 mm |
| E | 17 mm |
Możliwe sposoby mocowania detalu:

Dokładność imadła:

Film przedstawiający zasadę działania podwójnego mocowania w imadle maszynowym:
Jakie kamienie powinienem dobrać do mojego imadła?
Dane techniczne
| Model | FPQD |
| Szerokość szczęki | 150 mm |
| Typ | maszynowe |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.