Imadło maszynowe pochylne kołyskowe | typ 6530-100 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Imadło kołyskowe służy do mocowania przedmiotów obrabianych pod kątem do płaszczyzny poziomej.
- Lekką konstrukcję imadła wykonano z żeliwa.
- Całkowicie osłonięta śruba pociągowa zabezpieczona przed działaniem wiórów i zanieczyszczeń.
- Możliwość pochylenia obrabianego przedmiotu w płaszczyźnie pionowej do kąta 90°.
- Możliwość blokowania ustawionego pochylenia.
- Obrotowa podstawa z podziałką 360°.
- Wymienne rowkowane wkładki szczękowe, hartowane indukcyjnie i szlifowane.
- Możliwość stosowania zamiennych wkładek szczękowych:
- Zastosowanie łożyska oporowego zwiększa sprawność mechanizmu mocującego.
- Odpowiednie do prac frezarskich, strugarskich, wiertarskich wymagających mocowania przedmiotów obrabianych pod kątem do płaszczyzny poziomej.
- Wyposażenie: korba, wpusty ustalające.
- Sprawdź zamiennik imadło uchylne FQU 100.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 100 mm |
| A | 144 mm |
| H | 145 mm |
| L | 372 mm |
| a | 80 mm |
| a | 80 mm |
| h | 32 mm |
| k | 14 mm |
| Max. siła mocowania | 2500 daN |
| Waga | 12,5 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.