Imadło maszynowe obrotowe samocentrujące | typ 6531-125 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Lekka konstrukcja żeliwna.
- Centryczne mocowanie uzyskiwane przez zastosowanie śruby pociągowej z lewym i prawym gwintem.
- Możliwość stosowania zamiennych wkładek szczękowych:
- wkładki szczękowe gładkie 125 mm
- wkładki szczękowe z rowkami 125 mm
- wkładki szczękowe pryzmowe ze stopniem 125 mm
- Obrotowa podstawa z podziałką 360°.
- Wymienne rowkowane wkładki szczękowe, hartowane indukcyjnie i szlifowane.
- Niezastąpione przy struganiu i frezowaniu kształtów, form, szczelin, różnego typu rowków w przedmiotach obrabianych, wymagających centrycznego mocowania.
- Wyposażenie: korba, wpusty ustalające.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 125 mm |
| A | 168 mm |
| H | 136 mm |
| L | 458 mm |
| a | 100 mm |
| h | 40 mm |
| k | 14 mm |
| Max. siła mocowania | 3500 daN |
| Waga | 19,2 kg |
| Rozstaw śrub | 208 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.