Imadło duże maszynowe obrotowe 320x360 mm FQA DARMET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
✔️ Urządzenie zaciskowe do ciężkich prac na standardowych maszynach obróbczych, jak frezarki, czy wiertarki.
✔️ Wysokiej jakości odlewy żeliwne w parze z odpowiednią konstrukcją imadła oferują użytkownikowi narzędzie o zadowalających parametrach wytrzymałości, odporne na duże siły, które powstają na skutek skrawania, posuwów, uderzeń, i innych mechanicznych czynności.
✔️ Jak każde prawidłowo wykonane imadło to również możemy standardowo zamocować na stole obróbczym, np. z rowkami teowymi przy pomocy zestawu elementów mocujących.
✔️ Wkładki szczękowe są wymienne, należy jednak pamiętać o ich obróbce mechanicznej po powierzchni roboczej, aby uzyskać parametry dokładności podanych w dokumentacji technicznej.
✔️ Przy tak dużych i ciężkich maszynach nie można zapominać o korzystaniu z dostarczanych w zestawie wpustów, które wstępnie blokują pozycję imadła w rowkach teowych przed jego późniejszym prawidłowym mocowaniem.
✔️ Podstawa obrotowa umożliwia pełny obrót narzędziem o 360° wokół osi. Obrotnica w żaden sposób nie destabilizuje jakości mocowania, jednak dla wygody operatora jest demontowalna.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 320 mm |
| amax | 350 mm |
| h | 81 mm |
| H1 | 42 mm |
| H2 | 84 mm |
| H | 205 mm |
| A | 355 mm |
| Lmin | 680 mm |
| L1 | 580 mm |
| D | 22 mm |
| B | 238 mm |
| Kamień ustalający | 22 mm |
| Waga | 84 kg |
Jakie kamienie powinienem dobrać do mojego imadła?
Dane techniczne
| Model | FQA |
| Szerokość szczęki | 320 mm |
| Typ | maszynowe |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.