Imadło maszynowe kompaktowe precyzyjne 125 mm | typ 6820-125-335-160 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Wysoka sztywność korpusu.
- Wysoka powtarzalność pozycjonowania przedmiotów mocowanych.
- Szczęka stała odwracalna.
- Szczęka ruchoma szybko przestawna, samonastawna (pływająca).
- Możliwość stosowania zamiennych wkładek szczękowych:
- Możliwość stosowania zamiennych wkładek szczękowych.
- Możliwość ustawienia imadła na podstawie obrotowej.
- Wykonane z wysokogatunkowej stali stopowej, stabilizowane i hartowane (58-62 HRC).
- Możliwość bezpośredniego łączenia imadeł w zestawy.
- Możliwość pracy w pozycji pionowej bez konieczności stosowania palety.
- Możliwość ustawienia imadła na powierzchniach bocznych korpusu.
- Przeznaczone do precyzyjnych prac frezarskich i szlifierskich, ma szerokie zastosowanie do obrabiarek CNC i standardowych, do pracy w zespołach, na paletach i pojedynczo.
- Wyposażenie standardowe: klucz, wpusty ustalające, łapy imadła, płytka prowadząca wahliwa.
Specyfikacja:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 125 mm |
| A | 130 mm |
| a | 160 mm |
| B-0,02 | 90 mm |
| C | 15 mm |
| H | 130 mm |
| h | 40 mm |
| K (H7) | 12 mm |
| L max. | 406 mm |
| L | 335 mm |
| L1 -0,02 | 45 mm |
| L2 ±0,02 | 19 mm |
| L3 ±0,1 | 15 mm |
| L4 ±0,1 | 55 mm |
| L5 ±0,1 | 17 mm |
| L6 ±0,1 | 96 mm |
| M | M12 |
| Max. siła mocowania | 3000 daN |
| Waga | 31,2 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.