Imadło maszynowe dwudzielne lekkie | typ 6522-160 mm - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Korpus i szczęka ruchoma wykonane z wysokiej jakości odlewów żeliwnych.
- Wymienne rowkowane wkładki szczękowe, hartowane indukcyjnie i szlifowane.
- Możliwość stosowania zamiennych wkładek szczękowych:
- Zastosowanie łożyska oporowego zwiększa sprawność mechanizmu mocującego.
- Przeznaczone do mocowania długich przedmiotów z wykorzystaniem pełnej długości stołu obrabiarki.
- Wyposażenie: korba, wpusty ustalające.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 160 mm |
| A | 180 mm |
| H | 80 mm |
| L | 160 mm |
| L1 | 194 mm |
| h | 50 mm |
| k | 17 mm |
| Waga | 14,5 kg |
| Rozstaw śrub | 114 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.