Imadło maszynowe do mocowania wałków, typ 6546-125 - BISON-BIAL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje:
- Nastawny zderzak przesuwny umożliwia nadanie mocowanym przedmiotom powtarzalnej pozycji mocowania.
- Sztywna budowa.
- Korpus i szczęki ruchome wykonane z wysokiej jakości żeliwnych odlewów.
- Możliwość ustawienia imadła na stole obrabiarki w poziomej lub pionowej pozycji.
- Wkładki szczękowe oraz pryzma hartowane i szlifowane.
- Przeznaczone do mocowania wałków i prętów na frezarkach lub wiertarkach.
Specyfikacja techniczna:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| S | 125 mm |
| A | 200 mm |
| H | 235 mm |
| L | 405 mm |
| d | 15-100 mm |
| k | 18 mm |
| Max. siła mocowania | 1500 daN |
| Waga | 38,0 kg |
| Rozstaw śrub | 160 mm |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.