Gwintownik maszynowy wysokowydajny MasterTap HSS-E PM, gwint amerykański zunifikowany UNF (1/4-28), przelotowy, drobnozwojny, FANAR (C4-118M01-6927)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik drobnozwojny, amerykański UNF (ASME B18.29.1) o wszechstronnym zastosowaniu.
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz stopach tytanu i stopach żaroodpornych.
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie.
- Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań w stereometrii, mikro-geometrii oraz nano-strukturalnych powłok PVD.
- Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary.
- Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa.
- Nakrój: prosty, skośna powierzchnia natarcia, z długością nakroju 4 zwojów i kątem 8° (B / 4-5P).
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | C4-118M01-6927 |
| EG UNF (STI) | 1/4-28 |
| d1 | 7,528 mm |
| 1/P | 28 |
| l1 | 90 mm |
| l2 | 17 mm |
| l2R45 | 10 mm |
| l3 | 35 mm |
| d2 | 8 mm |
| a | 6,2 mm |
| Otwór | 6,6 mm |
| Nakrój | B / 4-5P |
| Tolerancja | 2B |
| Typ | przelotowy |
| Waga | 0,10 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.