Gwintownik maszynowy wysokowydajny MasterTap HSS-E PM, gwint amerykański zunifikowany UNC (No6-32), nieprzelotowy, FANAR (C4-718M01-6806)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Właściwości i zastosowanie:
- Wysokowydajny gwintownik metryczny amerykański UNC (ASME B18.29.1) o wszechstronnym zastosowaniu
- Wykorzystywany przy pracy w: stali, stali nierdzewnej, żeliwie, metalach nieżelaznych oraz stopach tytanu i stopach żaroodpornych
- Do montowania w centrach obróbczych, konwencjonalnych obrabiarkach, jak i maszynach sterowanych numerycznie
- Jest to połączenie innowacyjnych rozwiązań w stereometrii, mikro-geometrii oraz nano-strukturalnych powłok PVD
- Praca z tym gwintownikiem zapewnia doskonałą jakość powierzchni oraz precyzyjne wymiary
- Materiał: HSS-E PM - stal szybkotnąca proszkowa, kobaltowa
- Rowek spiralny o kącie 45°
- Nakrój: E / 1,5-2P
Dane techniczne:

| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Oznaczenie | D4-718M01-6806 |
| EG UNC (STI) | No6-32 |
| d1 | 4,536 mm |
| 1/P | 32 |
| l1 | 70 mm |
| l2 | 14 mm |
| l2R45 | 8 mm |
| l3 | 25 mm |
| d2 | 6,0 mm |
| a | 4,9 mm |
| Otwór | 3,80 mm |
| Nakrój | E / 1,5-2P |
| Tolerancja | 2B |
| Typ | nieprzelotowy |
| Waga | 0,10 kg |









Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.